Odzież damska

Bielizna – idealny wybór na intymne spotkania

Kobiety mają wiele sposobów na to, by uwodzić swych partnerów i rozpalać ich zmysły, ale zdecydowanie najlepszym i najprostszym jest włożenie skąpej bielizny, która podkreśli walory ich sylwetki i będzie mocno oddziaływać na mężczyzn. Co warto wybrać?

Stringi – najlepszy wybór

Seksownie mogą prezentować się bardzo różne majteczki – zwłaszcza że w wersji erotycznej nawet te najmocniej zabudowane często są całkowicie lub prawie całkiem prześwitujące. Nie da się jednak ukryć, że stringi oddziałują na zmysły w szczególny sposób. Jeśli przy tym jest się osobą odważną czy też można pochwalić się nienaganną figurą, można wybrać ich jeszcze odważniejszą wersję, na przykład majteczki wykonane praktycznie z samych sznurków. Mega odważną propozycją są zaś stringi z dziurką w kroku.

Jaki stanik?

Skąpa bielizna to także różnego rodzaju staniki. Nawet jeśli chodzi o zwykłą bieliznę, wybierać można wśród różnych, także mocniej wyciętych fasonów, dedykowanych na przykład do wieczorowych kreacji. Pięknie eksponują i mocno odsłaniają biust na przykład balkonetki i bardotki. Kiedy zaś chce się czegoś naprawdę prowokującego, warto postawić na stanik otwarty, który posiada miseczki w połowie wycięte lub nawet nie ma ich wcale. Taka bielizna jest niezwykle prowokująca, a jednocześnie spełnia ważną rolę – podtrzymuje biust, może być więc świetnym wyborem dla pań, które nie są zadowolone z jego jędrności i dlatego nie chcą zrezygnować ze stanika. Zobacz sklep La coco