Odzież męska

Do czego nie pasują kurtki skórzane męskie?

Oryginalne kurtki skórzane męskie prezentują się naprawdę bardzo okazale, ale pamiętać należy o tym, że niestety nie pasują one do wielu stylizacji. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych Panów, którzy chcą kupić nową kurtkę ze skóry, ale nie mają zielonego pojęcia z jaką garderobą nie można jej łączyć.

O czym należy pamiętać?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że skórzana kurtka nie za dobrze prezentować będzie się z innymi elementami garderoby, które również wykonane są ze skóry. Jedynym wyjątkiem są oczywiście buty skórzane i niewielkie akcesoria. Warto wspomnieć także i o tym że kurtka skórzana męska najlepiej prezentować będzie się na osobach z rozbudowaną klatką piersiową. Bardzo szczupli mężczyźnie niestety prezentować będą się idiotycznie. 

Czego należy unikać?

Szerokim łukiem należy unikać skórzanych kurtek, które posiadają plastikowe zamki. Ich wadą jest nie tylko sam design, ale również to, że po kilku tygodniach mogą odmówić posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Plastikowe elementy niestety bardzo widocznie kłócą się ze skórą. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, aby zrezygnować także z noszenia sztucznej skóry. Niestety na rynku dostępnych jest bardzo wiele kurtek z poliestru powleczonego plastikiem. Sztuczny materiał niestety nie przepuszcza powietrza, dlatego też szybko może pojawić się nieprzyjemny zapach potu. Godne uwagi są jedynie oryginalne kurtki skórzane męskie, które wykonane są w całości z naturalnej skóry wysokiej jakości. Niestety skórzana kurtka swoje kosztuje, ale jest to jedna z tych inwestycji, która bardzo szybko się zwróci.

Jeśli artykuł państwa zainteresował, po więcej informacji zapraszam tutaj