Odzież damska

Eleganckie bluzki na wesele – alternatywa dla sukienek

Sukienki to bez wątpienia najpopularniejszy wybór na przyjęcie weselne. Stanowią bezpieczną opcję, która nie wymaga zbyt wielu dodatków. Ciekawą alternatywą są dla nich eleganckie bluzki na wesele. W połączeniu z odpowiednio dopasowaną spódnicą lub spodniami tworzą niebanalną stylizację. Na jakie modele warto zwrócić szczególną uwagę?

Bluzka z krawatką

Propozycja z krawatką odznacza się szykiem oraz elegancją. Wiązanie przy szyi stanowi niebanalny element całości. Ponadto skutecznie przyciąga uwagę do górnych partii sylwetki, a także do twarzy. Dobrym pomysłem jest wybór modeli o jednolitych, ponadczasowych kolorach. Ze względy na mocny akcent i zabudowaną górę warto postawić na proste uczesanie oraz makijaż.

Koronkowe wykończenie

Wzór koronki od wielu lat króluje wśród ubrań na wielkie wyjścia. Jest doskonałym wyborem również w przypadku eleganckich bluzek na wesele. Subtelnie podkreśla kobiecość oraz dodaje dużo wdzięku. Świetnie sprawdzą się zarówno koszule w całości pokryte koronkowym motywem, jak i te z niewielkimi akcentami. W zestawie z prostą spódnicą o ołówkowym fasonie stworzą gustowne połączenie. https://lacoco.pl/20-eleganckie-bluzki

Subtelne prześwity

Bluzki z prześwitującymi rękawami są bardzo stylową propozycją na weselną stylizację. Delikatnie odsłaniają ciało i pozwalają na zabawę z łączeniem materiałów. Warto wybierać modele, które mają zabudowaną górę – dzięki temu całość utrzyma elegancki charakter. Doskonale sprawdzą się dodatki w postaci długich kolczyków lub zegarka na nadgarstku.