Odzież damska

Jak kobiety powinny wybrać bluzę w zależności od typu sylwetki?

Obecnie wybór bluzy jest dla kobiety tak samo trudnym zadaniem jak szpilek czy sukienki na wieczór. Panie chcą bowiem praktycznie w każdym elemencie codziennej garderoby prezentować się możliwie jak najkorzystniej. Jakie kwestie przy wyborze bluzy powinny uwzględnić przedstawicielki płci pięknej posiadające kształt klepsydry i jabłka?

Czym powinna się sugerować kobieta o sylwetce klepsydry przy wyborze bluzy?

Nie wszyscy mają oczywiście świadomość, że sylwetka o kształcie klepsydry uważana jest nie tylko przez panie, ale również mężczyzn za ideał kobiecej sylwetki. Przedstawicielki płci pięknej o takiej sylwetce mają nie tylko pełne biodra i biust, ale również wąską talię. Całą figurę podkreślają piękne, zgrabne i długie nogi. Kobiety powinny kupować bluzy Prosto, które będą w stanie zarówno modelować ramiona, jak i podkreślać biust. Styliści rekomendują również wybierać bardzo proste fasony. Zalecane jest także unikanie bluz z licznymi zdobieniami na wysokości bioder.

Jak powinna wybrać bluzę kobieta o sylwetce jabłka?

Kobietom posiadającym sylwetkę jabłka rekomendowane jest wybieranie bluz z wyżej zaznaczoną talią. Warto również pamiętać, aby produkt miał także szerokie rękawy. Na kobiecie o takim typie sylwetki zdecydowanie najlepiej będzie prezentowała się bluza Prosto https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32 , która będzie się rozszerzała ku dołowi. Panie powinny także koniecznie starać się zachować pionową linię dekoltu?