kozak za kolano
Obuwie

Jak oryginalne kozaki na słupku dopasować do sylwetki?

Wybierając modne kozaki na słupku warto zwrócić uwagę nie tylko na ich design i cenę, ale również na jakość wykonania i rozmiar. Pamiętać należy także o tym, że kozaki należy dopasować do sylwetki.

O czym należy pamiętać?

kozaki czarna zebraKozaki na słupku albo szpilce będą zdecydowanie najlepszym wyborem dla niskich kobiet. W dużej mierze to właśnie dzięki kozakom będzie można nie tylko wysmuklić, ale również optycznie wydłużyć sylwetkę. W obecnym sezonie bardzo modne są eleganckie kozaki ze szpiczastym noskiem, dzięki którym także można nieco wydłużyć nogi. Niskie kobiety powinny uważać z kolei na kozaki za kolano. Zdecydowanie większe pole do popisu mają wysokie kobiety. Smukłe panie mogą postawić nie tylko na kozaki za kolano, ale również na krótkie sztyblety, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. Pulchniejsze kobiety powinny wybrać z kolei kozaki na stabilnym słupku, które znacząco zwiększą komfort poruszania się.

Szeroki wybór w dobrej jakości znajdziemy w sklepie Zapato, oferowane przez nich modne kozaki na słupku, to nie tylko wygoda, ale również dobra cena.

Przeznaczenie obuwia ma znaczenie

Wysokość kozaków na słupku w dużym stopniu uzależnione jest od przeznaczenia obuwia. Z praktycznego punktu widzenia im dłużej będziemy chodzić w kozakach, tym niższe powinny być obcasy. Wysokie słupki to modele powyżej 10 cm. Ze względów zdrowotnych przeznaczone są one jedynie do noszenia przez krótki czas. Kozaki na 7-centymetrowym słupku doskonale nadają się na co dzień. Jeżeli chodzi o sam kolor, to w obecnym sezonie królują kozaki w czerwieni, czerni i bieli.