Odzież damska

Jak się ubierać, gdy mamy duży biust?

Duży biust bardzo często jest marzeniem wielu kobiet. Z drugiej stron obfite piersi sprawiają kobietom sporo problemów. Na przykład nadmiernie obciążają kręgosłup.

Jak się ubierać, gdy mamy duży biust?

W tym przypadku najważniejszy jest dobór odpowiedniej bielizny. W sklepach znajdziemy szeroką gamę biustonoszy. Możemy też kupować w internecie. Biustonosze w dużych rozmiarach znajdziemy bez problemu w dobrych sklepach jak np. Gorteks.com.pl
Dlaczego odpowiedni biustonosz jest taki ważny? Po pierwsze unosi piersi, sprawia, że wyglądają one atrakcyjniej. Biustonosz pomaga także odciążyć kręgosłup, no i pięknie uwydatnia kobieca talię. A to właśnie ona sprawia, że wyglądamy szczuplej oraz zdecydowanie bardziej kobieco.

Bardzo ważny jest też dobór odpowiednich sukienek czy bluzek. Naszym sprzymierzeńcem są te z głębszymi dekoltami. Idealnie sprawdzi się dekolt w szpic. Ładnie wysmukli szyję i biust, jednocześnie też je eksponuje. Jeżeli lubimy nosić biżuterię, to wybierajmy wisiorki na długim łańcuszku czy też długie korale.

A co powinno zniknąć raz na zawsze z naszej garderoby?

Unikajmy bluzek i sukienek, które są wysoko zabudowane. Zwłaszcza golfów. Golf sprawi, że nasz i tak pokaźny biust będzie wyglądał na jeszcze większy niż w rzeczywistości, do tego optycznie skrócimy naszą szyję. Niewskazane są też duże wzory i wszelkie marszczenia w okolicy piersi, bluzki z żabotami powinny bezpowrotnie zniknąć z naszych szaf.