Odzież damska

Jaką bieliznę damską wybrać?

Bielizna damska jest nieodłącznym elementem ubioru każdej kobiety. Dlatego warto wiedzieć, jak ją w odpowiedni sposób wybrać, a także jak ją dopasować do sylwetki.

Jaką bieliznę wybrać?


W sprzedaży można znaleźć zróżnicowane modele bielizny damskiej, które występują we wielu rodzajach. Wśród nich można wymienić przede wszystkim:
– biustonosze,
– majtki,
– piżamy,
– szlafroki.
Na co dzień warto wybierać przede wszystkim bieliznę dopasowaną do posiadanej figury oraz wygodną. Można wybrać czarny lub biały kolor bielizny, a związane jest to w szczególności z kolorystyką noszonych ubrań. Natomiast w nocy warto postawić na wygodne piżamy, a także zwiewne koszule nocne, które z całą pewnością zapewnią bardzo duży komfort podczas spania. Można je znaleźć we wielu wzorach, które są dostosowane do naszych upodobań.

Jak dopasować bieliznę?


Podczas zakupu produktu takiego jak Pigeon bielizna powinno się ją w odpowiedni sposób dopasować do posiadanej figury. Dzięki temu możliwe jest podkreślenie wszystkich atutów sylwetki, a także ukrycie jej mankamentów. Kobiety, które posiadają figurę gruszki powinny wybierać majtki z zabudowanym stanem, a także biustonosze o charakterze push-up. Natomiast kobiety o figurze jabłka powinny postawić na zwykłe majtki oraz biustonosz typu full cup lub balkonowy. Dobrze będą one także wyglądały w różnego rodzaju gorsetach, które w bardzo dobry sposób dopasowują się do posiadanej sylwetki.