Inne

Jakie majtki damskie warto wybierać?

Kobiety mają do wyboru bogatą gamę bielizny, także jeśli chodzi o majtki. Jest to bardzo sprzyjająca sytuacja, gdyż pozwala to wybrać bieliznę dopasowaną do oczekiwań względem wygody, okoliczności oraz sytuacji i stylizacji.

Zabudowane fasony – wygoda na co dzień

Klasyczne figi czy majtki typu szorty są bardzo chętnie wybierane przez kobiety ceniące sobie komfort. Kiedy przy tym chce się zapewnić sobie zdrowie, warto stawiać na produkty z bawełny, które zapewniają przewiew i ograniczają rozwój bakterii. Warto przy tym pamiętać, że nawet zabudowane majtki mogą wyglądać ładnie, a kiedy chce się zapewnić sobie seksowny wygląd, wystarczy postawić na modele z koronką czy przejrzystym materiałem – wykonane z nich w całości bądź z wstawkami.

Specjalne propozycje

Takie majteczki jednak czasami mogą odznaczać się pod ubraniem. Kiedy chce się tego uniknąć, można postawić na stringi z Gorteks. Wiele kobiet sięga po nie zwłaszcza latem, także ze względu na komfort termiczny, lepiej jednak jest unikać stringów wykonanych ze sztucznych materiałów, gdyż mogą podrażniać i ocierać wrażliwe okolice.

Bardzo dobrym wyborem jest też niewidoczna pod ubraniem bielizna bezszwowa, która jest też ogromnie wygodna. Leży jak druga skóra, jej noszenie jest więc czystym komfortem. Takie propozycje znaleźć można w asortymencie większości marek i na pewno warto mieć je w swej bieliźniarce na specjalne okazje. Z pewnością się przydadzą.