Inne

Która z modnych bluzek będzie do ciebie pasować?

Bluzka to najważniejszy element stroju. To ona jako pierwsza przyciąga uwagę rozmówcy. Właśnie dlatego istotne jest odpowiednie jej dopasowanie, ponieważ to, że coś jest modne, jeszcze nie oznacza, że dana osoba będzie dobrze w tym wyglądać.

Jakie bluzki damskie są obecnie modne?

Coraz bardziej modne stają się cienkie bluzki przylegające do ciała, czyli bluzki damskie typu body.

Co ciekawe, również bluzki oversize wciąż są na topie. Inne modne bluzki to na przykład https://greenpoint.pl/19-bluzki-i-koszule takie, które wiązane są pod szyją oraz wzorzyste bluzki podobne do koszul.

Jaka modna bluzka damska będzie pasować do ciebie?

Bluzki damskie typu oversize sprawdzą się niemal u każdej kobiety. Panie noszące większe rozmiary powinny jednak uważać na wzory – unikać dużych nadruków w okolicy brzucha, a także poziomych pasków. Za to drobniejszy i odpowiednio rozmieszczony wzór może nawet zatuszować co nieco.

Bluzki typu body przeznaczone są dla pań, które nie lubią, gdy jakiś fragment koszulki odstaje od ciała. Tego typu bluzki dobrze sprawdzą się pod wszelakiego typu marynarki. Warto zaznaczyć, że jeśli body ma dekolt w kształcie V, wówczas automatycznie nas wysmukli.

Mody i trwały produkt

Koszule wiązane pod szyją mogą być zarówno gładkie, jak i wzorzyste. Każda z tych modnych bluzek dodaje elegancji, jednak tak samo jak przy koszulkach oversize trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Jeżeli wybieramy wzorzyste spodnie, zdecydujmy się na gładką bluzkę.

Obecnie modne są również wszelkie marszczenia oraz falbany i bufki. Podczas gdy te pierwsze mogą zamaskować niektóre doskonałości, pozostałe mogą optycznie dodać nam centymetrów. Na bufki jednak mogą zdecydować się panie z wąskimi ramionami i szerokimi biodrami, dzięki czemu zrównoważą te proporcje.