Odzież damska

Modna bielizna – na jakie komplety warto postawić?

Bielizna od zawsze zajmuje wysokie miejsce w garderobie pań. To od niej bowiem zależy często końcowy efekt stylizacji oraz nasze samopoczucie i komfort. W modzie bieliźnianej podobnie jak odzieżowej, często zmieniają się trendy, za którymi warto podążać. Jak to wygląda obecnie? Co warto teraz nosić? Co będzie hitem nadchodzącej wiosny? Zapraszam poniżej.

Postaw na kobiecość i zmysłowość

Kupno bielizny może okazać się nie lada wyzwanie. Często panie długo zastanawiają się, czy lepiej zainwestować w wygodne (lecz nie kobiece) komplety, czy może postawić na coś seksownego i zmysłowego? Wielu producentów bielizny stara się łączyć w swoim asortymencie te cechy, oferując paniom naprawdę piękną i komfortową bieliznę, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jaki i na romantyczne wieczory.

Komplet czy pojedyncze sztuki?

Doradcy modowi są zgodni w tej kwestii: komplety są dużo lepszym i praktyczniejszym rozwiązaniem niż bielizna kupowana na sztuki. Ubierając taki komplet, panie czują się lepiej, gdyż wiedzą, iż pod ubraniem mają elegancki, dobrze dobrany zestaw.

Dobrze dobrany rozmiar

Nie kupujemy bielizny ani za małej ani za dużej. To bardzo źle wygląda i jest nie wygodne. Wiele pań ma problemy z dopasowaniem rozmiaru biustonosza czy gorsetu. Dlatego też, przychodzą im z pomocą panie brafitterki, które można spotkać w wielu salonach bieliźnianych. To one zmierzą nasz biust i obwód pod biustem oraz pomogą dobrać idealny biustonosz. Każda bielizna koronkowa to ozdoba dla ciała, dlatego warto inwestować tylko w takie komplety, które pasują do naszej figury – https://obsessive.com/pln_pl/bielizna-koronkowa.

Must have w naszej garderobie

Każda kobieta, obowiązkowo powinna mieć w swojej szafie: biały i cielisty biustonosz, bieliznę koronkową, gorset modelujący oraz halkę na romantyczne wieczory. Bielizna koronkowa powinna być przynajmniej w dwóch kolorach: czerwieni i czerni. Mając taką podstawę, bez problemu dobierzemy odpowiednią bielizną zarówno na co dzień, jak i na specjalne wyjścia. Warto także inwestować w rzeczy dobre gatunkowo – zdecydowanie dłużej nam posłużą i świetnie będą się prezentować nawet po kilku sezonach.