ramiączka do stanika
Odzież damska

Najnowsza moda – straps

Wraz z nadejściem nowych czasów nastała również nowa moda odnośnie eksponowania bielizny. Ubrania, które są obecnie produkowane są coraz bardziej wycięte przez co można zobaczyć zdecydowanie więcej ciała. W związku z ramiączka do stanikatym producenci bielizny wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientek i zaczęli produkować ozdobne ramiączka do stanika.

Jak one wyglądają?

Staps, bo o nich tutaj mowa to tak naprawdę ozdobne ramiączka do stanika składające się z kilku pasków. Ramiączka te można stosować zarówno z przodu jak i z tyłu. Świetnie sprawdzają się w sukienkach z bardzo dużym dekoltem oraz w przypadku bluzek, które mają wiele do pokazania.

Kolorystyka

Na chwilę obecną produkowane są ramiączka typu straps w praktycznie wszystkich kolorach tęczy. Przy tym ramiączka te najlepiej jest kupić w sklepach internetowych, ponieważ tam ich cena jest zdecydowanie niższa. W związku z tym wiele osób faktycznie decyduje się na ich zakup w sklepach online.

Różnorodne kroje

Z tego typu ramiączkami do stanika można się spotkać w wielu wersjach. Chodzi tutaj przede wszystkim o to jak bardzo ramiączka są wycięte i oczywiście o to ile pokazują. Ważne jest tutaj odpowiednie dobranie ramiączek do stroju, który ma się zamiar mieć na sobie. W końcu nie każde z nich muszą pasować do kreacji, którą dana osoba chce akurat założyć.

Reasumując straps jest aktualnie prawdziwym hitem. Wiele kobiet chce je kupić, ponieważ świetnie wyglądają.