Odzież damska

Nocne koszule damskie — modele do wyboru

Jedno spojrzenie na damską bieliznę do spania wystarczy, by określić temperament i nastawienie każdej przedstawicielki płci pięknej. Aby wyglądać świetnie o każdej porze dnia i dobrze się wyspać, należy dokładnie podejść do wyboru bielizny nocnej.

Jak wybrać koszulę nocną?

Pierwsze i najważniejsze — materiał, z którego wykonana jest koszula nocna, powinien być naturalny. W takich ubraniach Twoja skóra łatwiej „oddycha”, a miękka i przyjemna dla ciała tkanina zapewni zdrowy sen.

Poza tym należy kierować się temperaturą otoczenia. Cienkie bawełniane i jedwabne koszule są idealne na lato. W zimie wystarczy długa koszula nocna damska z dzianiny.

Modele

Koszule nocne różnią się zarówno cechami użytkowymi, jak i dekoracyjnymi. Zrozummy całą tę różnorodność strojów do snu.

Koszule na ramiączkach

Eleganckie koszule nocne na cienkich ramiączkach wyglądają bardzo elegancko. Ciekawie wyglądają też modele zdobione koronką, gipiurą i stylowymi kokardami. Koszula nocna na ramiączkach może być zarówno mocno dopasowana, jak i rozszerzana ku dołowi. Druga opcja wygląda bardzo uroczo i kobieco.

Seksowne i erotyczne koszule

Obcisłe koszulki nocne wyglądają bardzo efektownie i seksownie. W takim stroju na pewno zwrócisz na siebie uwagę mężczyzn.

Przezroczysta

Odważniejsze dziewczyny mogą wybrać całkowicie przezroczysty strój. Jest to wspaniała opcja, jeśli chcesz zaimponować ukochanej osobie, ponieważ przezroczysta tkanina podkreśli Twoją sylwetkę, nie pozostawiając żadnej tajemnicy, ale robiąc wrażenie.