Ubrania dla dziewczynek
Odzież dziecięca

Oryginalna bluzka dla małej modnisi

Która z mam nie spotkała się z sytuacją, gdy jej ukochana córeczka nie chciała włożyć danej rzeczy? Coraz więcej dzieci, już od małego ma swoje zdanie dotyczące ubioru i bardzo uporczywie je egzekwuje. Poniżej podpowiadamy więc jakie kupować dzieciom ubrania, by chętnie je nosiły.

  1. Ulubione postaci z bajek
    Bluzki dla dziewczynek opiewają o te z ich ulubionymi postaciami z bajek. Jeśli więc Twoja córka uwielbia Myszkę Minnie, Elzę z Krainy Lodu, Simbę z Króla Lwa, Pocahontas, Mashę czy inną bajkę – kup jej koniecznie bluzkę z tą postacią. Dużo chętniej będzie ją nosiła, gdy z będzie patrzyła na swoją ulubioną postać.
  2. Falbanki, kokardki i wstążki
    Dzieci od najmłodszych lat uwielbiają się wyróżniać. Dlatego też, bluzki dla dziewczynek często ozdobione są falbankami, kokardkami, kwiatkami, cekinami, koralikami oraz różnorodnymi innymi motywami, które pozwalają małym damom poczuć się wyjątkowo i pięknie. Bluzki dla dziewczynek powinny też być kolorowe i radosne. Zdecydowanie lepiej wybierać takie kolory jak: biały, różowy, czerwony, zielony, błękitny czy żółty. Unikajmy zatem ciemnych kolorów na co dzień.
  3. Doskonały materiał
    Dzieci, gorzej niż dorośli znoszą wszelkie sztuczne materiały. Nie lubią ubrań sztywnych, gryzących i drapiących. Wybierajmy więc naturalne tkaniny, które przepuszczają powietrze i pozwalają skórze naszych dzieci swobodnie oddychać. Zwracajmy uwagę, by odciąć metki od nowych rzeczy – gdy dana rzecz będzie nie komfortowa, dziecko drugi raz na pewno nie zdecyduje się jej założyć.