Odzież damska

Stringi damskie – dla kogo?

Stringi damskie są uważane za bardzo kontrowersyjny rodzaj bielizny. W związku z tym mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ciężko jest ustalić kto ma rację. Prawda jest taka, że wszystko zależy od indywidualnego gustu i przyzwyczajeń. Kto najczęściej kupuje stringi?

Kobiety w związkach

Stringi doskonale rozpalają zmysły. To bielizna, która ma walory erotyczne, bo więcej odsłania niż zasłania. Równocześnie uwypukla to wszystko, co w kobiecym ciele jest pociągające. Stringi doskonale sprawdzą się jako bielizna na randkę i każde inne małe spotkanie we dwoje. Doskonałym pomysłem jest zestawienie ich z koszulką nocną lub pasem do pończoch. Takie połączenie jest bardzo seksowne i trudno jest mu się oprzeć. Warto jednak pamiętać, że stringi są zbyt skąpe, by ukryły ewentualne niedoskonałości figury. Szczególnie dobrze będą się w nich czuły panie pewne swojej urody i siebie samej. Jeśli się wstydzisz, to po prostu oprócz stringów załóż koronkową haleczkę. Takie połączenie będzie świetnie wyglądało, a Ty poczujesz się swobodniej i bezpieczniej. Pamiętaj, że Twój komfort jest najważniejszy. Jeśli czujesz się w nastroju, to możesz też pozwolić sobie na założenie stringów typu C-string, które nie mają żadnych sznurków trzymających je od boku. Są one niezwykle odważne, ale na randce sprawdzą się idealnie. Są też ciekawym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby.

Stringi damskie dla nastolatek

Po stringi bardzo często sięgają młode dziewczyny i młode kobiety. Uważają je za pewien wyznacznik rozkwitającej kobiecości i dojrzałości. Wybierają ten typ bielizny po to, by zaimponować rówieśnikom i udowodnić im swoją dorosłość. Warto jednak pamiętać, że dla młodych dziewcząt lepiej będą sprawdzały się bardziej zabudowane stringi z rozsądnych materiałów, takich jak bawełna – www.obsessive.com. Są praktyczne, dość tanie i zdecydowanie mniej wyzywające niż koronkowa bielizna. Przy okazji są też wygodniejsze, więc noszenie ich przez cały dzień nie jest aż takie uciążliwe jak w przypadku G-string.