klapki damskie
Obuwie

Stylowe klapki damskie do ogrodu 2021

Wykonując prace w ogrodzie należy mieć wygodne, lekkie obuwie, które odpowiednio zabezpieczy stopy. Ważne jest również, aby były one wodoodporne. Jednakże czas spędzony w ogrodzie to nie tylko praca, ale również relaks, ciekawe spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Na takie okazje również warto zamówić komfortowe klapki.

Wygodne klapki damskie do pracy w ogrodzie

klapki damskie

 Do prac ogrodowych sprawdzą się wodoodporne klapki damskie z krytymi noskami wykonane z elastycznego piankowego materiału. Można je wybrać np. w kolorze różowym, ale są także wielokolorowe i w panterkę. Oprócz tego dobrze jest zwrócić uwagę na damskie basenowe klapki na koturnie, które również będą dobre do wykonywania drobnych prac w ogródku np. do usuwania chwastów, formowania krzewów itd. Mają one koturn o wysokości 4,5 cm i otwarte noski. Warte uwagi są także lekkie piankowe klapki sandały z elastycznego, piankowego materiału. Te można wykorzystać do grabienia skoszonej trawy, sadzenia kwiatków, podlewania roślin. Są one wodoodporne, mają przesuwany pasek i modny wzór.

Stylowe klapki do relaksu w ogrodzie

 Po pracy przychodzi czas na odpoczynek, więc należy zmienić buty i zacząć się relaksować. Na chwile dla siebie idealne będą profilowane damskie klapki z kwiatowym wzorem. Wyprodukowane są z materiału tekstylnego. Zawierają one śliczną kokardkę, profilowaną wkładkę, korkowy materiał i okrągły nosek. Poza tym godne uwagi są: szare klapki z klamrami, wygodne damskie klapki z futerkiem, drewniane chodaki w kwiaty oraz urocze profilowane klapki niebieskie.