Odzież damska

Top 5 pomysłów na prezent

Jak wybrać prezent na rocznicę, urodziny, święta lub dzień chłopaka bądź dzień kobiet,  gdy zdawałoby się wszystkie opcje już dawno wykorzystane? Pytanie tylko z pozoru wydaje się trudne, ponieważ tak naprawdę wszystko zależy od preferencji i zainteresowań danej osoby, nie jest powiedziane, że nie można komuś wręczać książki każdego roku.

Poniższe top 5 prezentów nadają się idealnie zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny, niezależnie od stopnia zażyłości znajomości:

1) Kubek – może być termiczny albo ze śmiesznym napisem. Można też połączyć obie opcje. Idealny prezent w zasadzie na każdą porę roku, praktyczny, ale też zabawny.

 

2) Kosmetyki – w tym przypadku warto poznać upodobania obdarowywanego, gdyż nie wszystkie marki spodobają się każdemu. Jednakże jest to zestaw bezpieczny, ale dzięki wielu możliwościom wyboru, można stworzyć coś unikatowego.

 

3) Książki/płyty/filmy – dla fana którejś z tych aktywności (czytanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów) jest to wymarzony prezent, gdyż takich pozycji w swojej kolekcji nigdy dość.

 

4) Bielizna polska Gorteks – z wręczaniem bielizny jest trochę jak z kosmetykami, warto najpierw poznać preferencje osoby, którą zamierzamy obdarować, gdyż w wielu przypadkach jest to prezent intymny.

 

5) Słodycze – dla każdego coś słodkiego, a jeśli nasz jubilat nie jest łasuchem, można je zastąpić owocami – zdrowo i smacznie zarazem.

 

Tak naprawdę w wręczaniu prezentów liczy się gest, a nie to co dajemy. Warto o tym pamiętać także gdy prezent przyjmujemy.