Inne Odzież damska

Wkładki silikonowe – czym są?

Wkładki silikonowe świetnie sprawdzą się na większe wyjścia dla pań o mniejszym biuście, które dobrze chciałby się czuć w wieczorowej kreacji. Wkładki silikonowe pomogą w wypełnieniu miseczek biustonosza, nadaniu odpowiedniego kształtu piersiom, powiększeniu ich. Wkładki są niewielkimi elementami, a w znaczący sposób pomogą podnieść estetykę biustu. Można je również nosić na co dzień. Silikonowe wkładki możemy znaleźć w kolorze cielistym, białym lub czarnym. na rynku znajdziemy różne rodzaje wkładek przeznaczone do różnych zadań.

Mamy na przykład wkładki typu push-up przeznaczone stricte do powiększenia biustu, uwydatnienia go i zebrania w odpowiednim miejscu, aby dawał wrażeni większego (to prosta i skuteczna metoda na tymczasowe powiększenie biustu), są również silikonowe wkładki wypełniające, a także wkładki modelujące, które skutecznie niwelują dysproporcje między piersiami, zbliżają je do siebie, nadają piersiom pożądany, sprężysty, jędrny wygląd.

Materiał wkładek silikonowych sprawia, że idealnie dopasowują się one do kształtu biustu i mocno przylegają do ciała, jednocześnie nie uciskając go. Efekt wymodelowania jest natomiast całkiem dyskretny i wkładki nie są widoczne dla reszty. Dzięki wkładkom kobiety mogą poczuć się lepiej ze swoim ciałem i zatuszować ewentualne niedoskonałości. Wkładki szczególnie poleca się na większe wyjścia, kiedy o wiele bardziej zależy nam na perfekcyjnym wyglądzie.