Odzież damska

Zakup prezentu dla pary – na co się zdecydować?

Mnogość wyboru w zakresie podarunków dla par jest na tyle duża, że niekiedy trudno jest podjąć jednoznaczną decyzję. Świetną opcją są pasujące do siebie przedmioty, podkreślające na przykład charakter związku lub wyposażone w zabawny nadruk. Jakie to mogą być gadżety?

Kubki, koszulki, bielizna nocna

Jednym a najlepszych prezentów dla pary są pasujące do siebie kubki, jednak to rozwiązanie dość ryzykowne. Po pierwsze coraz większa rzesza osób nie pija regularnie kawy czy herbaty, przez co kubki po prostu nie są im potrzebne. Po drugie – niekiedy okazuje się, że dana para ma już ogromną ilość wszelkiego rodzaju kubków, którymi obdarowała ją rodzina i znajomi.

Drugą opcją, która jest prawdopodobnie najbezpieczniejszą ze wszystkich – są piżamy dla niej i dla niego. Ze słodkim (na przykład dwóch kochających się zwierzaków) lub zabawnym nadrukiem (tylko jeśli jest pewność, że para lubi tego typu gadżety) będzie świetnym pomysłem na podarunek dla każdej pary. Nocnej odzieży nigdy za dużo, a taka pasująca – będzie stanowić świetny gadżet i przypominać o darczyńcy.

Jak wybrać piżamę?

Przede wszystkim należy zastanowić się, czy dana para ma zbliżone poczucie humoru do darczyńcy czy nie. Jeśli nie – bezpieczniej jest wybrać model bez żadnych humorystycznych elementów. Jeżeli jednak para i osoba wręczająca podarunek nadają na tych samych falach – można pokusić się o wybór modelu z zabawnym napisem dotyczącym związków.