Odzież damska

Zwiewna elegancja, czyli sukienki boho

Sukienki i spódniczki to hit każdej wiosny i lata. Większość kobiet nie może się wprost doczekać aż zrobi się cieplej i będzie można pokazać nogi i wreszcie czuć się swobodnie i przewiewnie, a przede wszystkim bardzo kobieco.

 

Z chłopczycy w księżniczkę w pięć minut

Styl boho jest bardzo dziewczęcy i romantyczny. Sukienka boho jest najczęściej zwiewna i delikatna. Nadaje sylwetce lekkości. Niejednokrotnie kojarzy się ją z kwiatowymi wzorami, ale nie są one koniecznością. Często widać w tych sukienkach odniesienia do stylu retro i śmiałe nawiązania do kreacji naszych babć. Każda chłopczyca ubrana w taką sukienkę poczuje się bardzo kobieco. Równocześnie jest to styl na tyle subtelny, że można czuć się w nim swobodnie, gdyż nie ma w nim nic wulgarnego.

 

Na każdą okazję

Sukienki boho najbardziej kojarzą się z letnimi festiwalami, spacerami po plaży albo garden party. W praktyce – są dobre na wszystkie możliwe okazje. Wiele jednak zależy od dodatków. Będą strzałem w dziesiątkę nawet na letnie wesele, wystarczy dobrać do niej eleganckie buty i delikatną biżuterię. Oczywiście, wszystko z umiarem, aby nie przyćmić samej sukienki.

Tak samo dobrze sukienki te sprawdzą się na wieczornej randce, spotkaniu z koleżankami, czy wizycie u teściowej. Ważne, tylko by czuć się dobrze w kobiecych stylizacjach… a poza tym hulaj duszo! Przecież boho, pochodzi od artystycznej bohemy, której wolno wszystko!