leginsy
Odzież damska

4 najpopularniejsze modele damskich spodni

Dżinsy, rurki, dzwony a może legginsy damskie? Jeszcze pół wieku temu spodnie nosili głównie mężczyźni. Dziś już nikogo nie dziwi ten element garderoby w kobiecych szafach. Modeli i fasonów spodni jest mnóstwo, dzięki czemu kobieta o każdym typie sylwetki może znaleźć coś dla siebie. Przedstawione 4 modele damskich spodni są najczęściej wybieranymi przez kobiety.

Dżinsy

Dżinsy stały się ikoną popkultury. Są wszechobecne wszędzie. Na wybiegach, w pracy, w zaciszu domowym. Dżinsy są wykonane z bawełnianego materiału typu dżins, który po dodaniu stretchu pozwala na dopasowanie ich do każdej sylwetki. Każda kobieta powinna mieć w szafie co najmniej jedną parę dżinsów, gdyż nadają się na prawie każdą okazję. Można włożyć je do pracy, na imprezę i na randkę.

Rurki

Rurki to jedne z najpopularniejszych fasonów spodni w ostatnich latach. Ich cecha charakterystyczną jest to, że są wąskie, dlatego też w języku angielskich ich nazwa to skinny lub slim. Tego typu spodnie nie nadają się jednak dla kobiet o tęższych kształtach, jednak szczupłe dziewczyny wyglądają w nich idealnie.

leginsyDzwony

Dzwony świecił triumfy w dziewięćdziesiątych latach dwudziestego wieku. Ten rodzaj nogawki, poszerzany ku dołowi kojarzył się ze stylem kowbojskim lub z epoką dzieci – kwiatów. W ostatnim czasie ponownie wracają do łask. W tego typu spodniach ważne jest, aby nogawka sięgała do ziemi, gdyż zakrywając obcas, sprawią wrażenie dłuższych nóg u ich właścicielki.

Legginsy

Leginsy damskie to wygodne spodnie, najczęściej wykonane z lycry.
Są bardzo dopasowane do ciała, a kobiety wybierają je głównie ze względu na wygodę. Najczęściej są wykorzystywane w kobiecych sportach, takich jak bieganie czy fitness, gdyż nie krępują ruchów i nie powodują otarć, są też idealne na codzienny użytek przez wygodę i komfort jaki oferują, doskonałe oferty dostępne są na https://yups.pl/leginsy i wielu wielu innych.