Odzież damska

Jak wyglądają t-shirty z motywem tie dye?

Motyw tie dye powraca do trendów niczym bumerang. Nadchodzącej wiosny będzie on gościł w każdej znanej sieciówce, ale nie tylko. Wzór ten lansowany jest przez światowej klasy projektantów. Z pewnością jest on wszystkim dobrze znany, jednak nie każdy ma świadomość, jak brzmi jego pełna nazwa. Taki t shirt damski będzie głównym punktem każdej stylizacji. Z pewnością przypadnie on do gustu kobietą, które lubią się wyróżniać.

 

Powrót do przeszłości

 

Motyw tie dye wielu osobom kojarzy się z hipisami. T shirty damskie z tym wzorem posiadają kolorowe, nieregularne plamki. Wygląda to nieco tak, jakby jednolita tkanina została dotknięta farbą w przypadkowych miejscach. Całość prezentuje się niezwykle interesująco, a jednocześnie subtelnie. Nie ma więc problemu z tym, aby dopasować taką koszulkę do pozostałych elementów garderoby.

Odbarwienia mogą również przyjąć konkretny wzór. Często można spotkać się z koszulkami tie dye posiadającymi spiralę Mandali.

 

Sposób na wyrażenie siebie

 

Koszulki z tie dye zwykle wybierane są przez osoby z nieco artystyczną duszą. Dzięki nim można podkreślić niebanalną osobowość. To ciekawa alternatywa dla zdobień w stylu abstrakcyjnym. Na uwagę zasługuje fakt, że opisywane koszulki dość łatwo wpasować do stylizacji. Będą więc one nie tylko wyraziste i efektowne, ale również praktyczne. Ciekawym jest, że taka technika barwienia stosowana jest nie tylko w przypadku t-shirtów, ale również pozostałych elementów garderoby.