płaszcz damski z dstreet - beżowy
Odzież damska

Płaszcze zimowe damskie – jakie będą odpowiednie na rok 2019?

Zmiana sezonu, a zwłaszcza zbliżająca się zima, powinny być, z całą pewnością doskonałym pretekstem do tego, aby zmienić swoją garderobę na typowo zimową! Na pewno istnieją elementy ubioru, które sprawdzą się właśnie o tej porze roku i, których na pewno nie może zabraknąć w szafie żadnej modnej kobiety!

Jaki płaszcz damski zimowy powinien znaleźć się w garderobie na rok 2019?

Wybór płaszcza to bardzo ważna kwestia. Przede wszystkim warto zwracać uwagę na jego materiał. Płaszcze zimowe damskie powinny być przede wszystkim ciepłe, a więc warto wybierać te, które posiadają domieszki wełny. Generalnie im więcej w płaszczu wełny, tym będzie on cieplejszy. Jakie kroje rządzą w tym sezonie? Tutaj panuje prawdziwa różnorodność! W tym sezonie płaszcze damskie zimowe mają przeróżne formy i kolory, dzięki czemu z łatwością dopasują się do gustów różnych kobiet.

Na pewno warto zwrócić uwagę na klasyczne płaszcze do kostek! Warto pamiętać jednak o tym, że sprawdzą się one raczej u wysokich kobiet, ponieważ w przeciwnym razie mogą one optycznie skrócić całą sylwetkę. Warto mieć w swojej garderobie także przynajmniej jeden płaszcz do kolan. Jest on bardzo funkcjonalny i wygodny do noszenia na co dzień. Idealnie będzie wyglądał w połączeniu z elementami garderoby, które powinny zostać widoczne. Mowa tutaj na przykład o eleganckich sukienkach, czy dłuższych sweterkach, które doskonale wyglądają nawet wtedy, gdy wystają spod płaszcza i tym samym tworzą bardzo modną i przede wszystkim miłą dla oka stylizację.